dmca

سیاست حفظ حریم خصوصی(ِDMCA)

این سایت یک سایت خبری،فرهنگی،مجله ای طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد که به صورت انسانی و رباتی مطالب را از سطح وب گرداوری کرده و برای علاقمندان سایت منتشر میکند. هرگونه محتوای که مخالف با قوانین حاکم جمهوری اسلامی ایران و ارزش های انسانیی،حقوق شهروندی،مولف،کلاهبرداری و غیره باشد با گزارش کاربران یا مراجع قانونی سریعا حذف خواهد شد و این سایت مسیولیت هیچ کدام از محتوای منتشر شده را نخواهد داشت و با مسعولیت حقوقی با ناشران اصلی و سایت منبع می باشد.

اطلاعات ناشران و تبلیغات های متنی و رسانه ای

هر گونه محتوای داخل این سایت تا زمان فعال بودن این سایت بصورت مادام قرار دارد ولی در صورت جمع شدن سایت از اخرین سفارش محتوای تبلیغی توسط اخرین سفارش دهنده حداقل 2 سال سایت فعال خواهد بود ولی در صورت فعالیت سایت محتوای شما همیشه فعال و حذف نخواهد شد.

گزارش تخلف و ارتباط با مدیر سایت

شما میتوانید جهت هر گونه سوال و پیشنهاد و درخواست ارتباط با ما یه ایمیل در ارتباط باشید (suport@ucoo.ir)

نظرات

وقتی بازدیدکنندگان در سایت نظر می گذارند، داده های نشان داده شده در فرم نظرات و همچنین آدرس IP بازدیدکننده و رشته عامل کاربر مرورگر را برای کمک به شناسایی هرزنامه جمع آوری می کنیم.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارایه شود تا ببیند آیا از آن استفاده می کنید یا خیر. سیاست حفظ حریم خصوصی سرویس Gravatar در اینجا موجود است: https://automattic.com/privacy/. پس از تایید نظر شما، عکس نمایه شما در متن نظر شما برای عموم قابل مشاهده است.

رسانه ها

اگر تصاویر را در وب سایت آپلود می کنید، باید از آپلود تصاویر با داده های مکان جاسازی شده (EXIF GPS) خودداری کنید. بازدیدکنندگان وب سایت می توانند هر داده موقعیت مکانی را از تصاویر موجود در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

اگر نظری در سایت ما بگذارید، می توانید انتخاب کنید که نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود را در کوکی ها ذخیره کنید. اینها برای راحتی شما هستند تا مجبور نباشید وقتی نظر دیگری می گذارید دوباره اطلاعات خود را پر کنید. این کوکی ها به مدت یک سال دوام خواهند داشت.

اگر از صفحه ورود به سیستم ما بازدید کنید، یک کوکی موقت برای تعیین اینکه آیا مرورگر شما کوکی ها را می پذیرد یا خیر تنظیم می کنیم. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و وقتی مرورگر خود را می بندید از بین می رود.

هنگامی که وارد سیستم می شوید، چندین کوکی نیز برای ذخیره اطلاعات ورود به سیستم و انتخاب های نمایش صفحه نمایش شما تنظیم می کنیم. کوکی های ورود به سیستم دو روز دوام می آورند و کوکی های گزینه های صفحه یک سال دوام می آورند. اگر “Memember Me” را انتخاب کنید، ورود شما به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی های ورود حذف خواهند شد.

اگر مقاله ای را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره می شود. این کوکی شامل هیچ داده شخصی نیست و به سادگی شناسه پست مقاله ای را که به تازگی ویرایش کرده اید نشان می دهد. بعد از 1 روز منقضی می شود.

محتوای استخراج شده از وب سایت های دیگر

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای جاسازی شده باشد (مانند فیلم ها، تصاویر، مقالات و غیره). محتوای جاسازی شده از سایر وب سایت ها دقیقاً به همان روشی رفتار می کند که گویی بازدیدکننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وب سایت ها ممکن است داده های مربوط به شما را جمع آوری کنند، از کوکی ها استفاده کنند، ردیابی شخص ثالث دیگری را تعبیه کنند، و بر تعامل شما با محتوای جاسازی شده نظارت کنند، از جمله اگر حساب کاربری دارید و به آن وب سایت وارد شده اید، تعامل شما با محتوای جاسازی شده را ردیابی کنند.
اطلاعات شما را با چه کسانی به اشتراک می گذاریم

در صورت درخواست بازنشانی رمز عبور، آدرس IP شما در ایمیل بازنشانی درج خواهد شد.

چه مدت داده های شما را حفظ می کنیم

اگر نظری بگذارید، نظر و ابرداده آن به طور نامحدود حفظ می شود. این به این دلیل است که ما می توانیم هر نظر بعدی را به جای نگه داشتن آن ها در صف تعدیل، به طور خودکار شناسایی و تایید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می کنند (در صورت وجود)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که ارایه می کنند در نمایه کاربری خود ذخیره می کنیم. همه کاربران می توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمانی ببینند، ویرایش یا حذف کنند (به جز اینکه نمی توانند نام کاربری خود را تغییر دهند). مدیران وب سایت نیز می توانند آن اطلاعات را ببینند و ویرایش کنند.

چه حقوقی بر روی داده های خود دارید؟

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرات خود را گذاشته اید، می توانید درخواست دریافت فایل صادراتی از داده های شخصی که در مورد شما نگهداری می کنیم، از جمله هر داده ای که در اختیار ما قرار داده اید، کنید. شما همچنین می توانید درخواست کنید که ما اطلاعات شخصی را که در مورد شما نگهداری می کنیم پاک کنیم. این شامل هیچ داده ای نمی شود که ما موظف به نگهداری آن برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی هستیم.
جایی که داده های شما ارسال می شود.

نظرات بازدیدکنندگان ممکن است از طریق یک سرویس خودکار تشخیص هرزنامه بررسی شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "dmca" هستید؟ با کلیک بر روی ، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "dmca"، کلیک کنید.