60 میلیون ایرانی تا اردیبهشت ماه «مراقب سلامت» خواهند داشت

60 میلیون ایرانی تا اردیبهشت ماه «مراقب سلامت» خواهند داشت

معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: تا اردیبهشت ماه سال جاری 60 میلیون شهروند ایرانی با اجرای طرح سلامت خانواده از خدمات درمانی برخوردار خواهند شد.

به گزارش نارنجی، معاون بهداشتی وزارت بهداشت «برنامه سلامت جوانان و خانواده جمعیت» را یکی از مهم ترین برنامه های حوزه سلامت با مشارکت مردمی خواند.

دکتر هیسن فرشیدی در اولین نشست روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سال جدید که با حضور وزیر بهداشت برگزار شد، گفت: خانواده درباره برنامه های حوزه سلامت در حوزه سلامت. اجرای مصوبه 1403 «افزایش تولید با مشارکت مردم» در فرهنگ سازی و اجرای برنامه های بهداشتی و پیشگیری بسیار حایز اهمیت است. «برنامه سلامت جوانان و خانواده» یکی از مهم ترین برنامه ها در حوزه سلامت است که با مشارکت مردمی اجرا می شود.

وی گفت: با زیباسازی برخی مراکز و مراکز از آمادگی و مشارکت مردم در ارایه خدمات درمانی درجه یک بهره مند می شود.

دستیار وزیر بهداشت گفت: ویروس کرونا نشان داده هرگاه از مشارکت و حضور مردم استفاده کنیم به هدف خود خواهیم رسید. امیدوارم در سال 1403 با شعار سلامتی برای مردم توسط مردم و شعار سال که “صعودی با مشارکت تولید” در حوزه سلامت کمک کنند. از مردم”.

بر اساس بیانیه وزارت بهداشت، فرشیدی همچنین با اشاره به اجرای طرح سلامت خانواده در کشور خاطرنشان کرد: تا اردیبهشت امسال 60 میلیون شهروند ایرانی در طرح سلامت خانواده مراقب سلامت خواهند بود. این طرح با مشارکت مردمی برای ارتقای سلامت جامعه انجام می شود.

پایان خبر نارنجی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "60 میلیون ایرانی تا اردیبهشت ماه «مراقب سلامت» خواهند داشت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "60 میلیون ایرانی تا اردیبهشت ماه «مراقب سلامت» خواهند داشت"، کلیک کنید.