53 معتاد متجاهر به صورت شبانه در منطقه 19 جمع آوری و ساماندهی شدند

به منظور اجرای طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی؛

53 معتاد متجاهر به صورت شبانه در منطقه 19 جمع آوری و ساماندهی شدند

طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی طی چندین مرحله به صورت شبانه در منطقه 19 با جمع آوری 53 معتاد متجاهر انجام شد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری نارنجی، حسین اخگرپور سرپرست شهرداری منطقه منطقه 19بیان کرد: با توجه به اجرای طرح ساماندهی معتادان متجاهر در شهر تهران با مشارکت یگان حفاظت شهرداری تهران، پایگاه دهم مبارزه با مواد مخدر، گشت سازمان خدمات اجتماعی، شهربان و حریم بان نواحی، کلانتری های منطقه طرح جمع آوری معتادان متجاهر در فضا های بی دفاع شهری، خلازیر، باغ انگوری، زمین های بایر اطراف میدان مرکزی میوه و تره بار انجام شد.

وی ادامه داد: اغلب کارتن خواب ها و معتادان متجاهر در فضا های بی دفاع شهری و حاشیه بزرگراه ها بیتوته می کنند که این طرح با توجه به دستور شهردار تهران مبنی بر طرح سامان بخشی آسیب های اجتماعی، تامین امنیت شهروندان و کنترل بزهکاری اجرایی شد. به گفته این مسیول معتادان متجاهر پس از جمع آوری برای ساماندهی و غربالگری به مراکز تخصصی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران منتقل می شوند.

اخگرپور با اشاره به اینکه این مانور با هدف بهبود کیفیت زندگی شهروندان و پیگیری درخواست های آنان اجرایی شده تصریح کرد: طرح سامان بخشی اجتماعی به منظور جمع آوری معتادان متجاهر، زباله گردها، متکدیان و کوکان کار به طور جدی در این منطقه پیگیری و اجرا می شود. سرپرست شهرداری منطقه از شهروندان خواست در صورت مشاهده محل های تجمع معتادین، با سامانه 137 اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به جمع آوری و ساماندهی این افراد اقدام شود.

براساس این گزارش طرح جمع آوری معتادان متجاهر در منطقه 19 با حضور احمد احمدی صدر مدیر کل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، سرهنگ حسنه معاون یگان حفاظت شهرداری تهران و مدیران شهری این منطقه همراه بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "53 معتاد متجاهر به صورت شبانه در منطقه 19 جمع آوری و ساماندهی شدند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "53 معتاد متجاهر به صورت شبانه در منطقه 19 جمع آوری و ساماندهی شدند"، کلیک کنید.