5 تیم امدادی به منطقه سیل زده چالوس اعزام شد – خبرگزاری نارنجی | اخبار ایران و جهان

5 تیم امدادی به منطقه سیل زده چالوس اعزام شد - خبرگزاری نارنجی | اخبار ایران و جهان

حسینعلی محمدی گفت: ما میرویم وی به خبرنگار نارنجی گفت: استاندار به تازگی خبر وقوع سیل در منطقه را دریافت کرد دزد جاده کندوان دستور اعزام تیم های امدادی و خودروهای سنگین را برای کمک به مردم گرفتار در سیل صادر کرد.

وی گفت: تاکنون 5 تیم اورژانس از اداره کل راهداری، هلال احمر، بسیچ، حوادث شهری و آب منطقه مازندران برای امدادرسانی به مناطق سیل زده اعزام شده اند.

وی گفت: از اولین لحظات وقوع سیل، فرماندار شهرستان به همراه مدیران هییت های اجرایی خدمت رسانی. نوار نقاله به منطقه می آیند و مشکلات پیش آمده را حل می کنند.

محمد شریفی فرماندار شهرستان چالوس در این خصوص گفت: از ساعت 6 بعدازظهر بارندگی افزایش یافت و جایی در دزد معروف به رستوران دربند، به دلیل افزایش مواد ناشی از سیل و تجمع گل و لای، رودخانه طغیان کرد و تعدادی از مهمانان و مسافران رستوران که در ترافیک گیر کرده بودند، در سیل رها شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "5 تیم امدادی به منطقه سیل زده چالوس اعزام شد – خبرگزاری نارنجی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "5 تیم امدادی به منطقه سیل زده چالوس اعزام شد – خبرگزاری نارنجی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.