17 مصدوم درپی وقوع 2 تصادف رانندگی در شرق و غرب کشور

رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر از مصدومیت 17 نفر در دو حادثه رانندگی در دو منطقه کشور خبر داد.

صادق محمودی در گفت وگو با نارنجیوی درباره دو وظیفه مهم امروز امدادگران هلال احمر گفت: ساعت 1:37 بامداد امروز تصادف یک دستگاه اتوبوس مسافربری که در بشرویه فرودس از جاده خارج شده بود به امدادگران هلال احمر اعلام شد. گفته شد پس از این نزدیکترین مراکز امدادی در محل حاضر شدند.

وی اتوبوس مسافربری را در جاده مشهد – یزد تحویل داد و گفت: در آن حادثه 32 نفر از سرنشینان اتوبوس مجروح شدند که همگی تحت مراقبت های پزشکی قرار گرفتند. 10 نفر مجروح شدند که این افراد خدمات درمانی دریافت کردند و تعدادی نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.

رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر نیز گفت: سایر مسافران تا زمان اعزام اتوبوس جایگزین توسط هلال احمر اسکان داده شدند. نیروهای امدادی پس از اعزام اتوبوس و رساندن مسافران به محل، ماموریت خود را در این حادثه به پایان رساندند و به پایگاه های امدادی بازگشتند.

بر اثر 2 حادثه رانندگی در شرق و غرب کشور 17 نفر مجروح شدند

در این تصادف 3 خودرو 7 نفر مجروح شدند

محمودی همچنین از مصدومیت 7 نفر بر اثر تصادف 3 خودرو در جاده رستم – یاسوک خبر داد و گفت: این حادثه ساعت 10:30 صبح امروز رخ داد و سه خودرو در 20 کیلومتری جاده باب میدان – یاسوک با هم برخورد کردند. آنها برخورد کردند.

وی به حضور پزشکان در محل حادثه اشاره کرد و گفت: نیروهای امدادی این افراد پس از ارزیابی پیش بیمارستانی و اقدامات پیش بیمارستانی با همکاری پرسنل اورژانس 7 مصدوم را به مراکز درمانی منتقل کردند. و سپس به پایگاه های خود بازگشتند.

به گفته رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر، علت هر دو حادثه توسط ماموران پلیس راه با حضور در محل بررسی و اعلام می شود.

پایان خبر نارنجی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "17 مصدوم درپی وقوع 2 تصادف رانندگی در شرق و غرب کشور" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "17 مصدوم درپی وقوع 2 تصادف رانندگی در شرق و غرب کشور"، کلیک کنید.