پیام قدردانی امیرعبداللهیان از رهبر معظم انقلاب

پیام قدردانی امیرعبداللهیان از رهبر معظم انقلاب

وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی از ابراز لطف حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی نسبت به تحرک بین المللی دولت در مسایل خارجی، قدردانی کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری نارنجی، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی از ابراز لطف حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی نسبت به تحرک بین المللی دولت در مسایل خارجی، قدردانی کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

ابراز خرسندی حضرت امام خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی از “تحرک بین المللی دولت در مسایل خارجی” و توصیف آن با عبارت “خبر های شیرین و حوادث مطلوب” در پیام نوروزی سال 1403، عزم و انگیزه دستگاه دیپلماسی کشور و کارکنان آن را در تلاش هرچه بیشتر بمنظور تحقق حداکثری اهداف سیاست خارجی و تحقق منافع ملی بیش از پیش جزم می کند.

ضمن تبریک سال نو به محضر مقام معظم رهبری و تشکر از هدایت های حکیمانه معظم له، بر عزم مضاعف همه همکارانم در وزارت امور خارجه در سال جدید جهت پیگیری منافع ملی در حوزه های گوناگون تاکید می کنم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام قدردانی امیرعبداللهیان از رهبر معظم انقلاب" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام قدردانی امیرعبداللهیان از رهبر معظم انقلاب"، کلیک کنید.