پیام اردوغان به مناسبت عید فطر: در کنار مردم فلسطین می مانیم

پیام اردوغان به مناسبت عید فطر: در کنار مردم فلسطین می مانیم

رییس جمهور ترکیه گفت: تا زمانی که خونریزی ها در غزه ادامه دارد و برادران و خواهران فلسطینی ما توسط دولت آزاد فلسطین که پایتخت آن بیت المقدس شرقی بر اساس مرزهای 1967 است، حمایت شوند، به حمایت خود ادامه خواهیم داد.

به گزارش نارنجی، رجب طیب اردوغان، رییس جمهور ترکیه گفت: ترکیه با ارسال 45 هزار تن کمک های امدادی تاکنون به منطقه نشان داده است که در این روزهای سخت در کنار مردم فلسطین است.

اردوغان در پیامی تصویری که به مناسبت پایان ماه مبارک رمضان و عید فطر منتشر شد، عید فطر را به شهروندان تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد: ای کاش این عید سببی شود برای صلح و آرامش در کشورمان، برای ملت ما، جهان اسلام و همه بشریت.

وی گفت: غزه زخمی در قلب همه بشریت بوده است. نه فقط از 7 اکتبر. ما با صحنه های وحشیانه مواجه بوده ایم که بیمارستان ها، مدارس، کلیساها، مساجد که حتی در جنگ هم نباید به آنها دست زد، عمدا بمباران می شوند.

اردوغان با یادآوری شهادت 33 هزار فلسطینی و مجروح شدن بیش از 75 هزار فلسطینی در نتیجه حملات رژیم صهیونیستی، برای جان باختگان رحمت خداوند و برای مجروحان شفای عاجل آرزو کرد.

پایان خبر نارنجی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام اردوغان به مناسبت عید فطر: در کنار مردم فلسطین می مانیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام اردوغان به مناسبت عید فطر: در کنار مردم فلسطین می مانیم"، کلیک کنید.