هوای تهران تا پایان هفته آلوده است

هوای تهران تا پایان هفته آلوده است

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت: بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی از عصر امروز تا صبح پنج شنبه 26 بهمن ماه با پایداری، سکون هوا و انباشت آلاینده های جوی روبه رو خواهیم بود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری نارنجی، یزدی نارنجی با بیان اینکه طبق اعلام سازمان هواشناسی اثر این مخاطره در مرکز و نیمه جنوبی استان تهران پیش بینی شده است، گفت: به ساکنین این مناطق به خصوص افراد دارای بیماری زمینه ای قلبی و ریوی توصیه می کنیم از حضور در فضای باز در مدت یاد شده خودداری کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران وضعیت انباشتگی آلاینده ها را برای کودکان، سالمندان و بانوان باردار نیز مخاطره آمیز دانست و گفت: این افراد جزو دسته آسیب پذیر محسوب می شوند. توصیه اکید مدیریت بحران به افراد آسیب پذیر در برابر آلودگی هوا این است که در مواقع بروز این مخاطره ضمن بسته نگه داشتن در و پنجره ها از منزل خارج نشوند و در صورت امکان از دستگاه تصفیه هوا در منزل استفاده کنند، همچنین با افزایش مصرف مایعات، سبزیجات تازه و گروه آنتی اکسیدان ها عوارض آلودگی هوا را کاهش دهند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هوای تهران تا پایان هفته آلوده است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هوای تهران تا پایان هفته آلوده است"، کلیک کنید.