هشدار وقوع سیل و تخریب محصولات کشاورزی به این 10 استان کشور/ جمعه و شنبه این استان ها بارانی هستند

هشدار وقوع سیل و تخریب محصولات کشاورزی به این 10 استان کشور/ جمعه و شنبه این استان ها بارانی هستند

به گزارش نارنجی، کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد: برای 10 استان کشور هشدار نارنجی اعلام شده است. امروز استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، نیمه شرقی کردستان و کرماشان، لرستان، میانه، همدان، اصفهان، یزد، زنجان، قزوین، لی البرز، تهران و از بعدازظهر افزایش ابر و سپس افزایش بارش، وزش باد و رعد و برق افزایش می یابد.

نارنجی نوشت: البته امروز برای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، نیمه شمالی سمنان، گلستان و خراسان شمالی بارش باران پیش بینی می شود.

همچنین روزهای جمعه و شنبه در نیمه شمالی کشور، در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان شمالی و کردستان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، قم لی سمنان، نیمه در شمال همدان، مرگزی و اصفهان بارندگی خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار وقوع سیل و تخریب محصولات کشاورزی به این 10 استان کشور/ جمعه و شنبه این استان ها بارانی هستند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار وقوع سیل و تخریب محصولات کشاورزی به این 10 استان کشور/ جمعه و شنبه این استان ها بارانی هستند"، کلیک کنید.