نظرسنجی نیویورک تایمز نشان می دهد: ترامپ 48 درصد-بایدن 43 درصد

نظرسنجی نیویورک تایمز نشان می دهد: ترامپ 48 درصد-بایدن 43 درصد

بر اساس نظرسنجی نیویورک تایمز 48 درصد از رای دهندگان آمریکایی در انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا به دونالد ترامپ رای می دهند، در حالی که 43 درصد نیز به بایدن ابراز تمایل کرده اند.

به گزارش نارنجی، نظرسنجی نیویورک تایمز و کالج سی ینا که نتایج آن در روز شنبه منتشر شد، هم چنین ترجیح آمریکایی ها را بر اساس قومیت آنها نشان داد.

به عنوان مثال، 53 درصد از پاسخ دهندگان سفیدپوست، 46 درصد از اسپانیایی تبارها و تنها 23 درصد از سیاه پوستان آماده رای دادن به دونالد ترامپ، نامزد پیشروی حزب جمهوری خواه هستند. برعکس، بایدن 66 درصد آرای سیاهپوست را دریافت کرد، اما در همه گروه ها از رقیب خود عقب بود و 40 درصد از رای دهندگان سفیدپوست و اسپانیایی تبار نیز برای رای دادن به او ابراز تمایل کردند.

به گزارش اسپوتنیک، بر اساس این نظرسنجی تنها 17 درصد از پاسخ دهندگان «به شدت» کار بایدن را تایید می کنند و 65 درصد آمریکایی ها معتقدند که ایالات متحده در مسیر توسعه خود در مسیر اشتباه قرار دارد.

این نظرسنجی از 25 تا 28 فوریه انجام شد و از 980 نفر نظرسنجی شد.

پایان خبر نارنجی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نظرسنجی نیویورک تایمز نشان می دهد: ترامپ 48 درصد-بایدن 43 درصد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نظرسنجی نیویورک تایمز نشان می دهد: ترامپ 48 درصد-بایدن 43 درصد"، کلیک کنید.