نشریه هیل: ترامپ در هفت ایالت کلیدی در رقابت با بایدن پیشتاز است

نشریه هیل: ترامپ در هفت ایالت کلیدی در رقابت با بایدن پیشتاز است

به گزارش نارنجی از تارنمای نشریه «هیل»، جدیدترین نظرسنجی مشترک «مورنینگ کانسالت» و «بلومبرگ نیوز» نشان می دهد که بایدن در هفت ایالت رقابتی و تاثیرگذار از ترامپ رقیب احتمالی خود عقب تر است.

طبق این نظرسنجی، «جو بایدن» در ایالت های نوسانی آریزونا، جورجیا، پنسیلوانیا، میشیگان، کارولینای شمالی، نوادا و ویسکانسین که احتمالاً در انتخابات تعیین کننده هستند، از «دونالد ترامپ» عقب تر است.

به گزارش ایرنا وقتی از رای دهندگان پرسیده شد که در یک انتخابات عمومی فرضی از چه کسی حمایت خواهند کرد، تعداد زیادی نسبت به سن بایدن و خطرناک بودن ترامپ اظهار نگرانی کردند.

طبق این نظرسنجی در این هفت ایالت مجموعا 48 درصد از رای دهندگان از ترامپ و 43 درصداز بایدن حمایت خواهند کرد.

به نظر می رسد که پیشتازی ترامپ از بایدن در کارولینای شمالی با برتری 9 امتیازی از سایر ایالت ها بیشتر است.

ایالت کارولینای شمالی که ترامپ طی انتخابات 2020 در آن برنده شد، تنها ایالتی بود که رییس جمهور سابق حداقل 50 درصد از حمایت رای دهندگان را در نظرسنجی جدید به دست آورد.

نکته قابل توجه این که هیچ یک از کاندیداها در هیچ یک از ایالت های رقابتی، اکثریت حمایت رای دهندگان را به دست نیاوردند.

در نظرسنجی اخیر ترامپ در ایالت های آریزونا، نوادا، جورجیا و پنسیلوانیا یعنی چهار ایالتی که بایدن در سال 2020 در آن ها پیروز شده بود، با اختلاف 6 امتیازی پیشی گرفت.

در مجموع در تمام ایالت ها، از هر 10 رای دهنده، 8 نفر گفتند بایدن خیلی پیر است و تقریباً از هر 10 شرکت کننده، 6 نفر ترامپ را خطرناک دانستد. این نظرسنجی همچنین نشان داد که رای دهندگان ترامپ را از نظر ذهنی در شرایط بهتری نسبت به جو بایدن تصور می کنند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نشریه هیل: ترامپ در هفت ایالت کلیدی در رقابت با بایدن پیشتاز است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نشریه هیل: ترامپ در هفت ایالت کلیدی در رقابت با بایدن پیشتاز است"، کلیک کنید.