نتانیاهو قصد ادامه قتل عام روزانه فلسطینیان را دارد

نتانیاهو قصد ادامه قتل عام روزانه فلسطینیان را دارد

ریاض المالکی گفت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواستار طولانی شدن جنگ است و قصد دارد به کشتار روزانه فلسطینیان ادامه دهد.

به گزارش نارنجی، «ریاض المالکی» وزیر امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین در حاشیه پنجاه و پنجمین کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل در ژنو عنوان کرد نخست وزیر رژیم صهیونیستی قصد دارد همچنان به کشتار فلسطینی ها ادامه دهد.

به گزارش آناتولی، المالکی با اشاره به ادامه حملات سنگین رژیم صهیونیستی در نوار غزه و قتل عام روزانه ده ها فلسطینی افزود: «نتانیاهو مخالف آتش بس و خواستار طولانی شدن جنگ است».

 وی ادامه داد: «نتانیاهو مخالف آتش بس است و می خواهد به کشتار فلسطینی ها، زنان و کودکان، بمباران بیمارستان ها، مدارس و پناهگاه ها ادامه دهد».

ریاض المالکی ادامه داد: «هدف اصلی نتانیاهو از جنگ تبدیل غزه به منطقه ای خالی از جمعیت است و به همین دلیل است که روند مهاجرت اجباری فلسطینی ها از شمال غزه به مرکز و سپس به جنوب باریکه را آغاز کرده است».

وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین پیشتر هم خواستار تمدید آتش بس و تبدیل آن به آتش بس دایمی شده بود و گفته بود راه حل دیگری جز پایان دادن به جنگ در غزه و تمدید آتش بس وجود ندارد.

پایان خبر نارنجی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نتانیاهو قصد ادامه قتل عام روزانه فلسطینیان را دارد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نتانیاهو قصد ادامه قتل عام روزانه فلسطینیان را دارد"، کلیک کنید.