موج جدید بارش در شمال کشور/ تهران تا کی بارانی است؟

موج جدید بارش در شمال کشور/ تهران تا کی بارانی است؟

به گزارش نارنجی، عسگری کارشناس هواشناسی اعلام کرد: بر اساس آخرین اطلاعات سازمان هواشناسی از فردا یکشنبه اردیبهشت موج بارشی دیگری وارد کشور و در بسیاری از مناطق استان های شمال غرب، غرب و شمال کردستان می شود. 16. کشور از این موج باران خواهد گرفت.

وی ادامه داد: هم اکنون سامانه بارشی در شمال شرق کشور فعال است و مسافران این منطقه باید مراقب باشند.

در استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، کرماشان، زنجان، قزوین، کردستان و همچنین در دامنه های زاگرس از این موج باران می بارد.

حداکثر شدت و وزن بارش در استان های شمال غرب و شمال کشور خواهد بود اما بر اساس پیش بینی های فعلی شدت بارندگی در حد سیل نخواهد بود.

به گفته وی، از روز دوشنبه منتظر گذر موج جدید بارشی هستیم و این سامانه در شمال کشور فعال می شود.

47217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "موج جدید بارش در شمال کشور/ تهران تا کی بارانی است؟" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "موج جدید بارش در شمال کشور/ تهران تا کی بارانی است؟"، کلیک کنید.