مقاومت اسلامی عراق پایگاه آمریکایی در شرق سوریه را هدف قرار داد

مقاومت اسلامی عراق پایگاه آمریکایی در شرق سوریه را هدف قرار داد

مقاومت اسلامی عراق تاکید کرد که مبارزان مقاومت پایگاه آمریکایی ها در میدان نفتی العمر در عمق سوریه را با پهپادهایی هدف قرار دادند.

به گزارش نارنجی، مقاومت اسلامی عراق در بیانیه ای امروز-دوشنبه- اعلام کرد: در ادامه رویکردمان در مقاومت در برابر اشغالگران و یاری به مردم غزه و در پاسخ به تجاوزات رژیم غاصب که در حق غیرنظامیان فلسطینی از کودکان، زنان و سالمندان مرتکب می شود، مبارزان مقاومت اسلامی عراق روز یکشنبه با پهپادهایی پایگاه اشغالگران آمریکایی در میدان نفتی العمر در عمق سوریه را هدف قرار دادند.

به نقل از المیادین، مقاومت عراق در ادامه نیز تاکید کرد: به نابودی مقرهای دشمنان ادامه می دهد.

مقاومت اسلامی عراق روز شنبه نیز در بیانیه ای از هدف قرار دادن پایگاه اشغالگران موسوم به «خراب الجیر» در عمق سوریه و پایگاه آمریکایی حریر در اربیل در شمال عراق با هواپیماهای بدون سرنشین خبر داد.

این حملات و اهداف به عنوان پاسخ نظامی مقاومت عراق و پس از آن انجام شد که ارتش آمریکا روز جمعه یک سری حملات هوایی را انجام داد که مواضع نظامی و تاسیسات غیرنظامی را در شهر دیرالزور سوریه و القایم در عراق هدف قرار داد.

جنبش نُجَباء عراق روز شنبه در واکنش به تجاوزات اخیر آمریکا به عراق، با بیان اینکه مقاومت اسلامی در زمان و مکانی که مقتضی بداند پاسخ خواهد داد، تاکید کرد: ما شگفتی هایی داریم که دشمن را عصبانی و دوست را خشنود می کند. تسلیم نشده و عقب نشینی نخواهیم کرد.

نیروهای حشد شعبی عراق نیز آمادگی خود را برای اجرای هرگونه دستور فرمانده کل قوا برای حفظ حاکمیت و تمامیت ارضی عراق تایید و خاطرنشان کردند که هدف قرار دادن مواضع حشد شعبی توسط آمریکا نقض آشکار حاکمیت کشور عراق و حمله به سرویس های امنیتی رسمی آن است.

پایان خبر نارنجی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مقاومت اسلامی عراق پایگاه آمریکایی در شرق سوریه را هدف قرار داد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مقاومت اسلامی عراق پایگاه آمریکایی در شرق سوریه را هدف قرار داد"، کلیک کنید.