لهستان درباره کشتار کارکنان «آشپزخانه مرکزی جهانی» تحقیق می کند

لهستان درباره کشتار کارکنان «آشپزخانه مرکزی جهانی» تحقیق می کند

وزیر امور خارجه لهستان از تصمیم کشورش برای انجام تحقیقات مستقل درباره کشتار کارمندان سازمان «آشپزخانه مرکزی جهانی» در نوار غزه خبر داد.

به گزارش نارنجی، «رادوسلاو سیکورسکی» وزیر امور خارجه لهستان اعلام کرد در پی حمله ای که منجر به کشته شدن هفت کارمند سازمان آشپزخانه مرکزی جهانی، از جمله یک مرد لهستانی در نوار غزه شد، از اسراییل درخواست توضیح کرده است.

وی در پلتفرم «ایکس» نوشت: من شخصا از «یاکوف لیونی» سفیر اسراییل خواستم توضیحات فوری ارایه بدهد. او به من اطمینان داد که لهستان به زودی نتایج تحقیقات درباره این فاجعه را دریافت خواهد کرد.

وزیر خارجه لهستان در ادامه اعلام کرد: ورشو قصد دارد تحقیقات مستقل خود را انجام دهد.

این اظهارات پس از آن بیان شد که  منابع رسانه ای از کشته شدن هفت تن از کارکنان سازمان آشپزخانه مرکزی جهانی در نوار غزه در حمله رژیم صهیونیستی خبر دادند.

سازمان امدادرسانی آشپرخانه مرکزی جهانی که دفتر آن در آمریکا قرار دارد، پیشتر اعلام کرده بود پس از کشته شدن هفت تن از کارمندانش در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به مرکز نوار غزه، فعالیت هایش در منطقه به حالت تعلیق درآمدند.

پایان خبر نارنجی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لهستان درباره کشتار کارکنان «آشپزخانه مرکزی جهانی» تحقیق می کند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لهستان درباره کشتار کارکنان «آشپزخانه مرکزی جهانی» تحقیق می کند"، کلیک کنید.