سازمان هواپیمایی کشوری تسهیلات حمایتی به شرکت های دانش بنیان اعطا می کند

سازمان هواپیمایی کشوری تسهیلات حمایتی به شرکت های دانش بنیان اعطا می کند

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از اعطای تسهیلات حمایتی این سازمان به شرکت های دانش بنیان خبر داد.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم وفناوری نارنجی از سازمان هواپیمایی کشوری، جعفر یازرلو سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با عنایت به منویات رهبر معظم انقلاب درباره راهبرد حمایت از شرکت های دانش بنیان، سازمان هواپیمایی کشوری به عنوان نماینده حاکمیت در هوانوردی غیرنظامی کشور، در راستای مقابله اثربخش تر با محدودیت های ناشی از تحریم های ظالمانه و غیرقانونی این صنعت ابرفناورانه و پیشران، در نظر دارد افزون بر راهبری، پشتیبانی و مشاوره های فنی ارایه شده، بستر حمایتی هدفمند جدیدی را برای گسترش فعالیت های آنان ایجاد کند.

وی ادامه داد: در این راستا اعطای تسهیلات حمایتی به شرکت های دانش بنیان در دستور کار سازمان هواپیمایی کشوری قرار گرفته است.

یازرلو تصریح کرد: از شرکت های دانش بنیان فعال در صنعت هوانوردی کشور واجد شرایط لازم دعوت می شود برای دریافت تسهیلات، به منظور انجام پروژه های مورد نظر در این حوزه درخواست خود را مطابق توضیحات مندرج در پورتال سازمان هواپیمایی کشوری B 2 n.ir/caa 1 ارایه کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سازمان هواپیمایی کشوری تسهیلات حمایتی به شرکت های دانش بنیان اعطا می کند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سازمان هواپیمایی کشوری تسهیلات حمایتی به شرکت های دانش بنیان اعطا می کند"، کلیک کنید.