روسیه یک دهکده دیگر در خارکیف را تصرف کرد

روسیه یک دهکده دیگر در خارکیف را تصرف کرد

وزارت دفاع روسیه از تصرف دهکده ای در منطقه خارکیف در اوکراین خبر داد.

به گزارش نارنجی، وزارت دفاع روسیه، امروز (یکشنبه) اعلام کرد که یگان های زاپاد (غرب) ارتش این کشور کنترل دهکده برستوو را در منطقه خارکیف در دست گرفته است.

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: در نتیجه عملیات های رزمی موفقیت آمیز، یگان های گروه زاپاد ارتش توانستند دهکده برستوو در منطقه خارکیف را آزادسازی کنند.

جنگ اوکراین در فوریه سال میلادی جاری وارد سومین سال شد.

تلاش های بین المللی برای برقراری مذاکرات صلح میان کی یف و مسکو در میان حمایت های مالی و نظامی غرب از اوکراین در این جنگ ادامه دارد.

عملیات روسیه در روزهای اخیر در مناطق مهم راهبردی، از جمله خارکیف شدت یافته است و گزارش ها حاکی از چالش های جدی نیروهای مسلح اوکراین برای مقابله با این حملات، از جمله کمبود نیروی انسانی در جبهه ها، کمبود مهمات و تسلیحات و ضعف در ایجاد استحکامات کافی در خط مقدم برای مقابله با نیروهای روسیه است.

پایان خبر نارنجی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روسیه یک دهکده دیگر در خارکیف را تصرف کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روسیه یک دهکده دیگر در خارکیف را تصرف کرد"، کلیک کنید.