رسانه صهیونیستی: گانتس از مذاکرات مبادله اسرا کنار گذاشته شد

رسانه صهیونیستی: گانتس از مذاکرات مبادله اسرا کنار گذاشته شد

به گزارش نارنجی، روزنامه «اسراییل هیوم» فاش کرد که «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی تصمیمی مبنی بر کنار گذاشتن بنی گانتس از مذاکرات جاری در قطر برای مبادله اسرا گرفته است.

این روزنامه عبری همچنین نوشت اطرافیان گانتس به شدت از این تصمیم خشمگین هستند.

این رسانه نوشت با این حال، انتظار نمی رود این تصمیم در مرحله کنونی منجر به خروج حزب گانتس از کابینه جنگ شود.

به گزارش نارنجی، اختلافات میان مقامات رژیم صهیونیستی به ویژه در سایه پافشاری نتانیاهو بر ادامه جنگ و مانع تراشی بر سر راه مذاکرات برای مبادله اسرا و آتش بس در غزه روز به روز بیشتر می شود.

پیشتر «گدعون ساعر» عضو کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی گفته بود که اگر طی چند روز آتی عضو کابینه جنگ نشود، استعفا خواهد داد.

روزنامه معاریو همچنین به نقل از یک وزیر اسراییلی نوشت که تشدید بحران در داخل ایتلاف حاکم ممکن است کابینه راستگرا را به دلیل امیال و آرزوها و منافع اعضای آن سرنگون کند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رسانه صهیونیستی: گانتس از مذاکرات مبادله اسرا کنار گذاشته شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رسانه صهیونیستی: گانتس از مذاکرات مبادله اسرا کنار گذاشته شد"، کلیک کنید.