دستور مقامات صهیونیست به نظامیان برای هدف قرار دادن مردان در غزه

دستور مقامات صهیونیست به نظامیان برای هدف قرار دادن مردان در غزه

به گزارش نارنجی به نقل از نارنجی باراک رافید، تحلیلگر سیاست خارجی شبکه «سی ان ان» در گفت وگو با اندرسون کوپر، مجری این شبکه خبری شواهدی را از افسران صهیونیست درخصوص دستورات فرماندهانشان به آنها طی جنگ علیه نوار غزه نقل کرد.

براساس گزارش خبرگزاری فلسطینی «سما»، رافید در ادامه افزود، یکی از این افسران به او اطلاع داده دستورات فرماندهان این است که به سمت هر مردی که به سن جنگ رسیده و در داخل غزه در حال تردد است، شلیک کنند.

از هفتم اکتبر 2023 که رژیم صهیونیستی حملات ویرانگر خود علیه نوار غزه را با حمایت آمریکا آغاز کرد، ده ها هزار فلسطینی که بیشترشان زن و کودک بودند، در این حملات شهید و زخمی شده اند و زیرساخت های نوار غزه به شکل گسترده ای ویران شده و فاجعه انسانی بی سابقه ای در این منطقه رقم خورده است.

در نتیجه این حملات و محدودیت هایی که این رژیم اعمال کرده و در پی کمبود شدید غذا، آب، دارو و سوخت، ساکنان نوار غزه به ویژه شمال غزه در آستانه خطر قحطی قرار داشته و جان کودکان و سالخوردگان در این منطقه به خطر افتاده است.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستور مقامات صهیونیست به نظامیان برای هدف قرار دادن مردان در غزه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستور مقامات صهیونیست به نظامیان برای هدف قرار دادن مردان در غزه"، کلیک کنید.