حمله بی سابقه از خاک عراق به تل آویو

حمله بی سابقه از خاک عراق به تل آویو

به گزارش نارنجی مقاومت اسلامی عراق در ادامه عملیات های ضدصهیونیستی خود در واکنش به جنایات جنگی اسراییل در غزه، بامداد جمعه خبر داد به سه نقطه در سرزمین های اشغالی حمله کرده است.

به نقل از نارنجی جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه در حالی وارد دویست ودهمین روز خود شده که در پی آن حدود 35 هزار نفر از مردم این باریکه شهید شده اند که اغلب آن ها کودکان و زنان هستند.

مقاومت اسلامی عراق در بیانیه نخست خود اعلام کرد با موشک کروز به هدفی مهم در بیرالسبع واقع در جنوب فلسطین اشغالی حمله کرده است.

مقاومت عراق در بیانیه دوم خود اعلام کرد با موشک های کروز به 2 هدف مهم در تل آویو حمله کرده است؛ حمله ای که المیادین آن را اولین حمله به پایتخت رژیم صهیونیستی از خاک عراق توصیف کرده است.

صابرین نیوز به نقل از منابع آگاه نوشت مقاومت عراق مرکز جاسوسی «گلیوت» متعلق به موساد در تل آویو را هدف قرار داده است.

مقاومت عراق در بیانیه سوم خود نیز از حمله با «سلاح مناسب» به یک هدف مهم در بحرالمیت خبر داد.

مقاومت عراق همچنین ویدیویی از شلیک موشک های کروز به سمت بیرالسبع و تل آویو را منتشر کرد.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله بی سابقه از خاک عراق به تل آویو" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله بی سابقه از خاک عراق به تل آویو"، کلیک کنید.