حریم پایتخت تثبیت شد – خبرگزاری نارنجی

امنیت پایتخت برقرار شد

رییس جامعه اسلامی تهران گفت: دفاع در دوره گذشته خوب کار کرد و بعد از آن هم مرزهای شهر تهران مشخص شد تا در آینده اگر خواستند تصمیم دیگری بگیرند.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری نارنجی، مهدی چمران در خصوص صیانت از حریم پایتخت گفت: شهرداری تمام تلاش خود را برای حفظ حریم شهر تهران به کار می گیرد؛ در این راستا شهرداری تهران تمام تلاش خود را برای حفظ حریم شهر انجام می دهد. اما در بیشتر موارد تنها می ماند.

وی با تاکید بر اینکه برای حفظ حریم استانداری و فرمانداری همه باید سر کار بیایند نه تنها شهردار، یادآور شد: البته استانداری در دوره گذشته کار خوبی انجام داد. پس از آن مخفی کاری شهر تهران آرام شد تا در آینده اگر خواستند تصمیم دیگری بگیرند.

رییس شورای شهر تهران از عدم همکاری سایر نهادها با شهرداری در زمینه حفظ حریم خصوصی خبر داد و بیان کرد: تنها نهادی که با شهرداری همکاری می کند نیروی انتظامی است و هیچ کمکی از استاندار در این زمینه دریافت نکرده ایم. . .

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حریم پایتخت تثبیت شد – خبرگزاری نارنجی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حریم پایتخت تثبیت شد – خبرگزاری نارنجی"، کلیک کنید.