تظاهرات ضد دولتی در تل‌آویو/ خانواده‌های اسرای صهیونیست نتانیاهو را تهدید کردند

تظاهرات ضد دولتی در تل‌آویو/ خانواده‌های اسرای صهیونیست نتانیاهو را تهدید کردند

شبکه ۱۲ عبری امروز- پنجشنبه- گزارش داد که تظاهرکنندگان مخالف حکومت بنیامین نتانیاهو، خیابان اصلی «آیالون» در مرکز تل‌آویو را مسدود کردند.

به گزارش نارنجی، تظاهرکنندگان خواستار انعقاد قرارداد تبادل اسیران صهیونیست با حماس و برگزاری انتخابات زودهنگام پارلمانی هستند.

پیش از این انجمن خانواده‌های اسرای صهیونیست بازداشت شده در غزه در واکنش به اعلام دفتر «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر دریافت پاسخ حماس به پیشنهاد آتش‌بس در غزه، اعلام کرد که اجازه نمی‌دهد دولت مانع از رسیدن به توافق تبادل اسرا شود. 

انجمن خانواده‌های اسرای صهیونیست، نتانیاهو را تهدید کرد که اگر توافق با حماس را نپذیرد، میلیون‌ها نفر به خیابان‌ها خواهند آمد.

این انجمن افزود: «مردم اسرائیل بارها در هر نظرسنجی نشان داده‌اند که از دستیابی به یک توافق جامع برای بازگشت همه بازداشت‌شدگان حمایت می‌کنند.»

تظاهرات صهیونیست‌ها علیه بنیامین نتانیاهو به دلیل جنگ غزه، از مدت‌ها پیش آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

پایان خبر نارنجی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تظاهرات ضد دولتی در تل‌آویو/ خانواده‌های اسرای صهیونیست نتانیاهو را تهدید کردند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تظاهرات ضد دولتی در تل‌آویو/ خانواده‌های اسرای صهیونیست نتانیاهو را تهدید کردند"، کلیک کنید.