تبریک السیسی و السودانی به پزشکیان

تبریک السیسی و السودانی به پزشکیان

رئیس‌جمهور مصر و نخست‌وزیر عراق امروز دوشنبه پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری ایران را به او تبریک گفتند.

به گزارش نارنجی، «محمد شیاع السودانی» نخست‌وزیر عراق امروز دوشنبه در تماس تلفنی با مسعود پزشکیان رئیس‌جمهور منتخب ایران ضمن تبریک به مناسبت انتخاب وی به عنوان رئیس‌جمهور جدید، از او دعوت کرده است به عراق سفر کند.

عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر هم در پیامی به مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب ایران، پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

در بیانیه دفتر ریاست جمهوری مصر آمده است: انتخاب رئیس جمهور پزشکیان نشان دهنده اعتماد مردم ایران به توانایی او برای خدمت به کشورش و هدایت آن به سوی رفاه و توسعه است.

در این بیانیه همچنین آمده است: السیسی برای رئیس جمهور جدید ایران در انجام وظایفش آرزوی موفقیت کرد و از روابط خوب مردم مصر و ایران قدردانی کرد.

مسعود پزشکیان جمعه با کسب اکثریت آرا در دور دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران پیروز و به عنوان رئیس جمهور منتخب، برگزیده شد.

پایان خبر نارنجی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تبریک السیسی و السودانی به پزشکیان" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تبریک السیسی و السودانی به پزشکیان"، کلیک کنید.