تاریخ ثبت نام با تاخیر متقاضیان آزمون سراسری سال 1403 اعلام شد

تاریخ ثبت نام با تاخیر متقاضیان آزمون سراسری سال 1403 اعلام شد

سازمان ملی سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای ثبت نام با تاخیر متقاضیان شرکت در آزمون سراسری سال 1403 (نوبت دوم) را اعلام کرد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری نارنجی،

در این اطلاعیه آمده است؛با عرض تسلیت به مناسبت شهادت خادم الرضا (ع) رییس جمهور محترم، سید شهیدان خدمت، آیت الله دکتر سید ابراهیم رییسی و همراهان ایشان، پیرو اطلاعیه تاریخ 1403/03/01 و همچنین انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون سراسری سال 1403 (نوبت دوم) به تاریخ 1403/01/06، به اطلاع متقاضیان ثبت نام در این آزمون می رساند، با توجه به تعویق زمان برگزاری آزمون مذکور به روز های 21 و 22 تیرماه 1403 و درخواست مکرر داوطلبانی که تا تاریخ تعیین شده (1403/01/30) موفق به ثبت نام در این آزمون نشدند، برای آخرین بار و به منظور مساعدت با این دسته از داوطلبان ترتیبی اتخاذ شده که صرفاً در روز های یکشنبه و دوشنبه به تاریخ های 06 و 1403/03/07 بتوانند نسبت به ثبت نام با تاخیر اقدام نمایند؛ لذا داوطلبان می توانند با مطالعۀ دفترچۀ راهنمای ثبت نام و اطلاعیه تاریخ 1402/12/26 که از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org در دسترس است، نسبت به ثبت نام از طریق سامانه جامع آزمون سراسری در همین درگاه اطلاع رسانی اقدام نمایند.

لازم به تاکید است این آخرین فرصت برای متقاضیانی است که موفق به ثبت نام در این آزمون نشده اند و بدیهی است بعد از تاریخ فوق هیچ درخواستی برای ثبت نام قابل پذیرش نخواهد بود.

ضمناً داوطلبانی که قبلاً در این آزمون ثبت نام نموده اند در این مرحله به هیج عنوان امکان ویرایش اطلاعات برای آن ها وجود ندارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاریخ ثبت نام با تاخیر متقاضیان آزمون سراسری سال 1403 اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاریخ ثبت نام با تاخیر متقاضیان آزمون سراسری سال 1403 اعلام شد"، کلیک کنید.