بیانیه قطر در واکنش به حمله تروریستی اسراییل به کنسولگری ایران

بیانیه قطر در واکنش به حمله تروریستی اسراییل به کنسولگری ایران

به گزارش نارنجی وزارت خارجه قطر در بیانیه ای اعلام کرد: حمله به کنسولگری ایران در دمشق را به شدت محکوم می کنیم و آن را نقض آشکار پیمان های بین المللی و عرف دیپلماتیک می دانیم که حمله به سفارات و کنسولگری ها را جرم تلقی می کند.

به نقل از ایرنا در این بیانیه آمده است: دولت قطر هدف قرار دادن نمایندگی های دیپلماتیک و کنسولی را کاملاً رد و ضمن تاکید بر لزوم حمایت از کارکنان آنها بر اساس قواعد حقوق بین الملل، بار دیگر بر موضع قاطع خود در رد خشونت و تروریسم بدون توجه به انگیزه ها و دلایل آن، تصریح می کند.

وزارت خارجه قطر در پایان به خانواده های قربانیان و دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران تسلیت گفت و برای مجروحان شفای عاجل آرزو کرد.

رسانه های دولتی سوریه عصر دوشنبه از حمله هوایی ارتش رژیم صهیونیستی از سمت منطقه جولان اشغالی به کنسولگری ایران در مجاورت سفارت جمهوری اسلامی ایران در شهر دمشق خبر دادند.

در همین رابطه، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در اطلاعیه ای از شهادت سرداران محمدرضا زاهدی و محمدهادی حاج رحیمی و پنج تن از همراهان در جنایت تروریستی رژیم صهیونیستی در حمله موشکی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق خبر داد.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیانیه قطر در واکنش به حمله تروریستی اسراییل به کنسولگری ایران" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیانیه قطر در واکنش به حمله تروریستی اسراییل به کنسولگری ایران"، کلیک کنید.