بیانیه حزب الله لبنان درباره حمله به تجمع صهیونیست ها در «حانیتا»/ هشدار امنیتی در الجلیل

بیانیه حزب الله لبنان درباره حمله به تجمع صهیونیست ها در «حانیتا»/ هشدار امنیتی در الجلیل

در حالی بار دیگر امروز-چهارشنبه- آژیرهای هشدار در شهرک های شمال اراضی اشغالی به صدا درآمدند که حزب الله لبنان بیانیه ای درباره عملیات خود منتشر کرد.

به گزارش نارنجی، رسانه های عبری گزارش دادند آژیر هشدار در تعداد زیادی از شهرک های شمال اراضی اشغالی در پی نفوذ پهپاد از جنوب لبنان به صدا درآمد.

طبق گزارش الجزیره، رسانه های عبری تاکید کردند آژیرهای هشدار در شهرک های «مرگلیوت» و «مسکاف عام» در شمال اراضی اشغالی به صدا درآمدند. همچنین صدای 2 انفجار در مسکاف عام شنیده شد.

ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرد هدف هوایی مشکوکی را از لبنان بر فراز شهرک «متولا» در الجلیل علیا در شمال اراضی اشغالی رهگیری کرده است.

این در حالی است که مقاومت لبنان در بیانیه ای اعلام کرد: در راستای حمایت از ملت پایدار فلسطین و مقاومت جسور در غزه مبارزان ما سه شنبه تجمع سربازان دشمن صهیونیستی در منطقه «حانیتا» را با موشک هدف قرار دادند.

در پی حملات بی امان سه شنبه حزب الله لبنان به شمال اراضی اشغالی، رسانه های عبری زبان به تحمیل معادله توسط حزب الله به ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کردند.

حزب الله لبنان روز سه شنبه حملات گسترده ای را به مناطق شمال اراضی اشغالی و به ویژه «کریات شمونه» انجام داد و این حملات منجر به آتش سوزی گسترده ای در این منطقه شد.

رسانه های عبری زبان در واکنش به این حملات گزارش دادند: ارتش اسراییل امروز بازی ای را انجام می دهد که حزب الله می خواهد و «کریات شمونه» به یک مشکل استراتژیک برای اسراییل تبدیل شده است.

این رسانه ها با اشاره به برتری حزب الله لبنان در مقابل ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کردند: حزب الله معادله خود را بر ارتش اسراییل تحمیل کرده است. حزب الله چیزهای زیادی از توانایی های ارتش اسراییل می داند و به همین دلیل آن را به معادله خود کشانده است.

از زمان آغاز جنگ غزه مرزهای لبنان و اراضی اشغالی نیز شاهد تبادل آتش میان حزب الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی است. حزب الله لبنان بر توقف جنگ غزه به عنوان شرط خود برای توقف حملاتش علیه رژیم صهیونیستی تاکید کرده است.

حملات حزب الله لبنان که در حمایت از مقاومت غزه و پاسخ به حملات رژیم اشغالگر به غیرنظامیان در جنوب لبنان انجام می شود، به کابوسی برای شهرک نشینان صهیونیست تبدیل شده است که چند ماهی است از ترس، از مناطق شمال اراضی اشغالی فرار کرده اند.

پایان خبر نارنجی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیانیه حزب الله لبنان درباره حمله به تجمع صهیونیست ها در «حانیتا»/ هشدار امنیتی در الجلیل" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیانیه حزب الله لبنان درباره حمله به تجمع صهیونیست ها در «حانیتا»/ هشدار امنیتی در الجلیل"، کلیک کنید.