باقری: خیزش دانشجویی ضدصهیونیستی نابودی اسراییل را تسریع می کند

باقری: خیزش دانشجویی ضدصهیونیستی نابودی اسراییل را تسریع می کند

عضو هیات رییسه فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتراض دانشجویان به جنایات رژیم صهیونیستی حادثه کم نظیری را در تاریخ دانشگاه های آمریکا و اروپا خلق کرده است، گفت که خیزش دانشجویی علیه جنایات رژیم صهیونیستی، نابودی اسراییل را تسریع می کند.

محمد باقری در گفت وگو با نارنجی با اشاره به اعتراضات دانشجویان آمریکایی علیه جنایات رژیم صهیونیستی در غزه گفت: از همان روزهای اول جنگ غزه ایران اعتراضات خود را در عرصه بین المللی نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی اعلام کرد اما کشورهای اروپایی و آمریکایی سکوت کردند. اکنون بعد از گذشت حدود هشت ماه از این جنایات دانشجویان آمریکایی وارد عرصه شده و اعتراضشان را به جنایات اسراییل اعلام کردند. به نظر می رسد ما شاهد بیداری جهانی علیه اسراییل هستیم.

این نماینده مجلس اعتراضات دانشجویی را حادثه کم نظیر در تاریخ دانشگاه های آمریکا و اروپا دانست و گفت: ما این اعتراضات را به فال نیک گرفته و آن را عاملی برای جهانی شدن اعتراضات صهیونیستی می دانیم. انتظار می رود دولت ها و سایر کشورها به این خیزش پیوسته و مقابل اسراییل جبهه گیری کرده و مقاومت کنند تا ان شاءالله هر چه سریع تر شاهد نابودی اسراییل باشیم.

باقری با بیان اینکه مردم دنیا فجایع بشری را در غزه دیدند، گفت: خیزش دانشجویی علیه جنایات رژیم صهیونیستی نابودی اسراییل را تسریع می کند. ان شاءالله به زودی منطقه خاورمیانه بدون اسراییل را شاهد باشیم.

پایان خبر نارنجی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باقری: خیزش دانشجویی ضدصهیونیستی نابودی اسراییل را تسریع می کند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باقری: خیزش دانشجویی ضدصهیونیستی نابودی اسراییل را تسریع می کند"، کلیک کنید.