بازدید وزیر بهداشت از اورژانس عوارضی قم تهران و یک مجتمع بیمارستانی

بازدید وزیر بهداشت از وضعیت اورژانس کمپ های قم تهران و مجتمع بیمارستانی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مرکز اورژانس قم در تهران و یک مجتمع بیمارستانی در قم بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار علم و فناوری خبرگزاری نارنجی، بهرام عین اللهی پس از ورود به شهر قم در مرکز اورژانس موقت ابراری قم تهران مستقر شد و در اورژانس 115 این یگان شرکت کرد.

وزیر بهداشت همچنین با حضور در اتوبوس آمبولانس شهر قم در تهران از زحمات پرسنل فوریت های پزشکی در ایام تعطیلات نوروز قدردانی کرد.

وزیر بهداشت در ادامه این بازدید از مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی قم نیز بازدید کرد.

بهرام عین اللهی امروز 19 فروردین ماه و در سیزدهمین روز از طرح سلامت نوروزی با حضور در اورژانس مرکز آموزشی شهید آیت الله بهشتی قم به مشاهده نحوه خدمت رسانی به مراجعین و بیماران تحقیق و درمان شهید آیت اللهی پرداخت. بهشتی.

وزیر بهداشت در بازدید از بیماران و گفتگو با دوستان و اهدای گل به مناسبت سال جدید در جریان وضعیت خدمات رسانی به مراجعین و بیماران در این مرکز قرار گرفت.

عین اللهی همچنین با اهدای شاخه گل از زحمات کادر درمانی و پرستاری بیمارستان شهید بهشتی قم در برنامه سلامت نوروزی قدردانی کرد.

مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی قم با 700 تخت یکی از بزرگترین بیمارستان های کشور و قم با داشتن تمامی پزشکان متخصص لازم می باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازدید وزیر بهداشت از اورژانس عوارضی قم تهران و یک مجتمع بیمارستانی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازدید وزیر بهداشت از اورژانس عوارضی قم تهران و یک مجتمع بیمارستانی"، کلیک کنید.