بارش سنگین باران در 7 استان

بارش سنگین باران در 7 استان

با اعلام سازمان هواشناسی استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، قزوین، البرز، تهران و مازندران امروز با وزش باد و باران شدید مواجه خواهند شد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری نارنجی، سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد امروز (شنبه) سامانه بارشی تقویت شده و در شمال غرب، دامنه های جنوبی البرز واقع در زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان، سواحل دریای خزر و برخی نقاط واقع در غرب و مرکز کشور و برخی نقاط در شمال شرق رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.

در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، قزوین، البرز، تهران و مازندران بارش شدت خواهد داشت.

یکشنبه گستره بارش در شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل سواحل خزر، دامنه های جنوبی البرز، قم، شمال استان های همدان و مرکزی و برخی نقاط اصفهان است.

دوشنبه و سه شنبه در شمال آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی، اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی، برخی مناطق کوهستانی استان گلستان و شرق سمنان افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید رخ می دهد.

چهارشنبه در شمال آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی، اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی و برخی نقاط دامنه های جنوبی آن بارش رخ می دهد.

طی 5 روز آینده ریزش تگرگ در برخی مناطق مستعد و نیز وزش باد شدید و گرد و خاک همراه با سامانه بارشی دور از انتظار نیست.

از امروز تا سه شنبه در مناطقی از شمال شرق و شرق کشور وزش باد شدید و گاهی گرد و خاک پیش بینی می شود و تا آخر هفته در نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید و گرد و خاک انتظار می رود.

طی 2 روز آینده شرق خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج و متلاطمند. یکشنبه و دوشنبه دریای خزر مواج است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارش سنگین باران در 7 استان" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارش سنگین باران در 7 استان"، کلیک کنید.