انتخابی جام جهانی| پیروزی ایران مقابل هنگ کنگ با هت تریک طارمی

برد انتخابی جام جهانی ایران مقابل هنگ کنگ با ترفند طارمی

دیدار تیم های ملی هنگ کنگ و ایران با برتری شاگردان قلاناوی به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری نارنجی، دیدار تیم های هنگ کنگ و ایران از نخستین دیدارهای جام جهانی 2026 از ساعت 15:30 آغاز شد و در نهایت تیم ملی ایران با نتیجه به برتری رسید. از 4. 2.

داور: قاسم مطر از عمان

کارت زرد: علیرضا جهانباکس

پیاده شدن:

گل ها: مهدی طارمی (13، 34، 56)، سردار آزمون (65) برای ایران/هی وی ما (14)، پینتو (60) برای هنگ کنگ.

ترکیب تیم ملی ایران: پیام ضروری، آریا یوسفی (66- صالح حردانی)، محمد امین حزباوی، شجاع خلیل زاده، ابوالفضل جلالی (66- میلاد محمدی)، محمد قربانی، سامان قدوس (77- امید نورافکن)، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی (90+2) ) جواد اخی پور، مهدی قایدی و سردار آزمون (77- شهریار مغانلو)

ملی پوشان بازی را آغاز کردند و تهدیدات زیادی روی دروازه هنگ کنگ ایجاد کردند و باعث شدند ایران از پنالتی طارمی به گل برسد اما بعد از یک دقیقه به دلیل مشکل خط دفاعی ایران دروازه کشورمان باز شد اما حمله کردند. بازیکنان تیم ملی گل دوم را به ثمر رساندند.

در نیمه دوم بازی مانند نیمه اول ادامه داشت که منجر به گل سوم طارمی شد اما باز هم دفاع بد ایران باعث شد گل دوم را به ثمر برسانیم. سردار آزمون در ادامه حملات ایران به گل رسید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتخابی جام جهانی| پیروزی ایران مقابل هنگ کنگ با هت تریک طارمی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتخابی جام جهانی| پیروزی ایران مقابل هنگ کنگ با هت تریک طارمی"، کلیک کنید.