امیرعبداللهیان: روز جهانی قدس امسال با شکوه هرچه بیشتری گرامی داشته خواهد شد

امیرعبداللهیان: روز جهانی قدس امسال با شکوه هرچه بیشتری گرامی داشته خواهد شد

به گزارش نارنجی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، در این دیدار از نقش مهم جنبش جهاد اسلامی فلسطین در دفاع از حقوق ملت فلسطین و مبارزه علیه تجاوزگری رژیم غاصب صهیونیستی تجلیل کرد.

امیرعبداللهیان وحدت جریان های مقاومت در فلسطین و نوار غزه در نبرد جاری را یکی از جلوه های ارزشمند ملت فلسطین دانست و افزود: در سایه وحدت و انسجام جریان های مقاومت فلسطین و نبرد قهرمانانه آنان و نیز ایستادگی تاریخی و مثال زدنی ملت فلسطین، روحیه دشمن درهم شکست و به رغم همه سختی ها و تلخی ها، اما پیروزی های بزرگی در جبهه های مختلف سیاسی، حقوقی، بین المللی و میدانی نصیب ملت فلسطین شده است.

رییس دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران، سفر رهبران مقاومت فلسطین به تهران در آستانه روز جهانی قدس را حاوی پیام مهمی برای منطقه و جهان دانست و ابراز اطمینان کرد که روز جهانی قدس امسال با شکوه هرچه بیشتری از سوی ملتهای آزاده جهان گرامی داشته خواهد شد.

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به افزایش بحران های چندلایه در داخل رژیم صهیونیستی گفت: امروز ملت فلسطین از هر زمان دیگری مقتدرتر و مورد حمایت ملتهای جهان می باشد و رژیم صهیونیستی منفورتر و منزوی تر از هر زمان دیگری است.

امیرعبداللهیان تاکید کرد: بی تردید جهان شاهد پیروزی های بیشتر ملت و مقاومت فلسطین در آینده خواهد بود.

زیاد النخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار و با اشاره به دیدارها و مشورت های متعدد با وزیر امور خارجه کشورمان در طول شش ماه اخیر، جمهوری اسلامی ایران را یک پشتیبان حقیقی برای ملت فلسطین، قدس و جهان اسلام دانست و از حمایت های مستمر مقام معظم رهبری، رییس جمهور، دولت و ملت ایران از ملت فلسطین قدردانی کرد.

وی افزود: به رغم شش ماه جنگ نابرابر رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه و حمایت همه جانبه سیاسی، بین المللی، تسلیحاتی و نظامی آمریکا از این رژیم، اما ملت و مقاومت فلسطین علیرغم تلخی ها و سختی های بسیار و تقدیم هزاران شهید و تحمل محاصره کامل باریکه غزه، اجازه تحقق هیچ یک از اهداف راهبردی رژیم صهیونیستی را ندادند و متجاوزان و حامیان آنها نتوانستند در اراده و روحیه مقاومت و ایستادگی ملت فلسطین خللی وارد کنند.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه را یک آزمایش بزرگ برای همه جهان توصیف کرد و گفت: در شش ماه گذشته چهره حقیقی دوست و دشمن برای ملت فلسطین روشنتر شده است.

وی افزود: ملت فلسطین به رغم همه جنایات دشمن صهیونیستی، مقاومتی تاریخی از خود نشان داد و با توجه به حمایت نامحدود آمریکا و برخی دولت ها از رژیم صهیونیستی، جریان های مقاومت در لبنان، یمن، عراق و سوریه نیز حمایت شرافتمندانه خود از ملت فلسطین را دریغ نکردند و اکنون محور مقاومت در منطقه بیشترین وحدت و انسجام را دارد.

زیاد نخاله تاکید کرد: ملت فلسطین صاحب اراده، تصمیم، ایمان و شجاعت است و اراده خود را بر دشمن صهیونیستی و حامیان آن تحمیل خواهد کرد و ما یقین داریم که پیروزی نهایی بر دشمن صهیونیستی نزدیک است.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امیرعبداللهیان: روز جهانی قدس امسال با شکوه هرچه بیشتری گرامی داشته خواهد شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امیرعبداللهیان: روز جهانی قدس امسال با شکوه هرچه بیشتری گرامی داشته خواهد شد"، کلیک کنید.