اعلام زمان برگزاری مرحله دوم و سوم پذیرش آزمون دستیاری فوق تخصصی

باقری فرد تشریح کرد؛

اعلام زمان برگزاری مرحله دوم و سوم پذیرش آزمون دستیاری فوق تخصصی

معاون آموزشی وزارت بهداشت از اعلام زمان برگزاری مرحله دوم و سوم پذیرش آزمون دستیاری فوق تخصصی خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری نارنجی،  ابوالفضل باقری فرد، معاون آموزشی وزارت بهداشت، با اشاره به تمهیدات وزارت بهداشت برای تامین نیرو‌های فوق تخصصی در رشته ها‌ی مورد نیاز کشور گفت: البته طبیعی است که در مرحله‌ی اول امسال، در بعضی از رشته ها، تعدادی صندلی خالی بماند، اما در مراحل بعدی همانند سال گذشته این صندلی‌ها تکمیل خواهد شد؛ به جهت اینکه خوشبختانه از سال ۱۴۰۱ با تغییر در برخی از فرآیند‌ها از قبیل تکمیل ظرفیت به صورت مستقیم و بدون انجام تعهدات، مصاحبه ساختارمند، تبدیل رشته‌های فوق تخصص به رشته تخصصی در برخی از رشته‌های مورد نیاز، تقریبا تمام صندلی‌های فوق تخصص پر شده است.

وی از افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصد ظرفیت پذیرش در رشته‌های فوق تخصصی خبر داد و گفت: در دولت سیزدهم، ۳۰ رشته تخصصی و ۲۵ رشته فوق تخصص و فلوشیپ به دانشگاه‌های سراسر کشور و بیمارستان‌ها اضافه شده است.

معاون آموزشی وزارت بهداشت، با اشاره به تدابیر لازم برای تامین نیرو‌های مورد نیاز در برخی رشته‌ها گفت: طبیعی است حضور این فارغ التحصیلان از سال بعد در استان‌ها خصوصا مناطق محروم محسوس خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام زمان برگزاری مرحله دوم و سوم پذیرش آزمون دستیاری فوق تخصصی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام زمان برگزاری مرحله دوم و سوم پذیرش آزمون دستیاری فوق تخصصی"، کلیک کنید.