استرس شب عید برای حضور پرسپولیس و استقلال در آسیا/ چرا باز هم کار به روزهای آخر کشید؟

استرس شب عید برای حضور پرسپولیس و استقلال در آسیا چرا باز هم کار به روزهای آخر کشید؟

فرصت چندانی تا تعیین مالکیت دو باشگاه پرسپولیس و استقلال باقی نمانده و استرس حذف دوباره از آسیا در هواداران این دو تیم وجود دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری نارنجی، سال گذشته پرسپولیس و استقلال تا 11 فروردین فرصت داشتند جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را بگیرند که پرسپولیس به هر شکل ممکن موفق به انجام این کار شد، اما استقلال برای دومین سال پیاپی فرصت حضور در لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد.

این بار هم به روز های پایانی سال نزدیک می شویم و متاسفانه خبر های چندان خوشی از تعیین تکلیف دو تیم و واگذاری آنها شنیده نمی شود. یک روز صحبت از واگذاری پرسپولیس به تامین اجتماعی است و روز دیگر سخنگوی دولت بحث دو بانک خصوصی را مطرح می کند در حالی که باید دید از نظر قانونی کار شدنی است یا نه؟ این طور که از قبل گفته شده بود بنگاهداری بانک ها ممنوع اعلام شده و مشخص نیست هییت دولت روی چه اصول و اساسی قصد واگذاری این دو باشگاه به بانک های خصوصی را دارد. 

نکته مهم دیگر اینکه پرسپولیس و استقلال اصلاً فرصت چندانی ندارند و تکلیف این دو تیم باید طی روز های باقی مانده از سال مشخص شود چرا که در تعطیلات نوروز کسی به فکر حل مشکلات نخواهد بود.

عجیب اینجاست که چندی قبل یکی از مسیولان در مصاحبه ای گفته بود اگر پرسپولیس و استقلال باز هم از آسیا حذف شوند نه وزارت ورزش مقصر است نه خود باشگاه ها و نه سازمان خصوصی سازی! در واقع این قضیه هیچ مالک یا صاحبی ندارد و مشخص نیست هواداران پرسپولیس و استقلال در صورتی که تیمشان دوباره از آسیا حذف شود، باید یقه چه کسی را بگیرند؟

از وزارت ورزش و همه نهاد های مربوطه انتظار می رود به خاطر احساسات میلیون ها هوادار دو تیم هم که شده در این روز های آخر سال دست بجنبانند و حداقل تکلیف مالکیت دو باشگاه را به طور رسمی و قطعی مشخص کنند. تازه در آن صورت مدیران دو باشگاه هم باید به فکر یکسری تغییرات و البته پرداخت بدهی های انباشته باشند تا بتوانند جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استرس شب عید برای حضور پرسپولیس و استقلال در آسیا/ چرا باز هم کار به روزهای آخر کشید؟" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استرس شب عید برای حضور پرسپولیس و استقلال در آسیا/ چرا باز هم کار به روزهای آخر کشید؟"، کلیک کنید.