ادعای رسانه های عبری: حملات ایران به اسراییل آغاز شد

ادعای رسانه های عبری: حملات ایران به اسراییل آغاز شد

برخی از شبکه های اجتماعی عبری مدعی شدند تصاویری از عراق به دستشان رسیده که نشان می دهد شماری از پهپادها در ارتفاعی پایین در حال پرواز هستند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری نارنجی، برخی از شبکه های اجتماعی عبری مدعی شدند تصاویری از عراق به دستشان رسیده که نشان می دهد شماری از پهپادها در ارتفاعی پایین در حال پرواز هستند.

در همین رابطه، پایگاه خبری عبری زبان والا و آکسیوس به نقل از مسیولان آمریکایی و اسراییلی از آغاز حمله پهپادی ایران به فلسطین اشغالی خبر دادند.

روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت هم اعلام کرد که ده ها پهپاد از ایران به سمت (رژیم) اسراییل در حرکت هستند.

رسانه های صهیونیستی همچنین از هک رادارهای رژیم صهیونیستی توسط گروه هکری حنظله خبر دادند.

هیچ منبع رسمی این ادعا را تایید نکرده است.

باراک راوید، خبرنگار اکسیوس: چهار مقام آمریکایی و اسراییلی به من گفتند که ایران با ده ها پهپاد به اسراییل حمله کرده است.

ادعای رسانه های عبری: حملات ایران به اسراییل آغاز شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادعای رسانه های عبری: حملات ایران به اسراییل آغاز شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادعای رسانه های عبری: حملات ایران به اسراییل آغاز شد"، کلیک کنید.