ادعای رسانه انگلیسی درباره ضبط پهپادهای چینی در ایتالیا

ادعای رسانه انگلیسی درباره ضبط پهپادهای چینی در ایتالیا

یک روزنامه انگلیسی مدعی شد دولت ایتالیا چند کانتینتر حاوی پهپاد را از یک کشتی باری که از چین به ایتالیا آمده بود، ضبط کرده است.

به گزارش نارنجی، ادعا شده مقامات ایتالیا پهپادهای نظامی چین را در یکی از بنادر ایتالیا ضبط کرده و از ارسال آن‌ها به لیبی جلوگیری کرده‌اند.

روزنامه تایمز انگلیس به نقل از منابعی مدعی شد ماه گذشته میلادی، سه کانتینر حاوی سلاح در بندری در جنوبی ایتالیا شناسایی شد که در یک کشتی با مبدأ چین مشاهده شدند.

به گزارش رسانه انگلیسی، پهپاد چینی به‌عنوان قطعات یک توربین بادی معرفی شده بود و قرار بود با یک کشتی دیگر به لیبی ارسال شود تا به دست «خلیفه حفتر» برسد، ژنرالی که کنترل شرق لیبی را در اختیار دارد.

به ادعای رسانه انگلیسی، آمریکا اطلاعات مربوط به این پهپاد چینی را به مقامات ایتالیا داد تا آن‌ها کانتینرهای حاوی پهپاد را ضبط کنند. در این گزارش آمده است: «آمریکا هر روز نسبت به روابط فزاینده حفتر با روسیه نگران‌تر می‌شود.»

این در حالی است که دولت ایتالیا سعی دارد با هدف کاهش جریان پناهجویان از لیبی به ایتالیا، روابط خود را حفتر را بهبود بخشد.

پایان خبر نارنجی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادعای رسانه انگلیسی درباره ضبط پهپادهای چینی در ایتالیا" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادعای رسانه انگلیسی درباره ضبط پهپادهای چینی در ایتالیا"، کلیک کنید.