آمریکا و انگلیس در دریای سرخ به خاک مذلت کشانده شده اند

آمریکا و انگلیس در دریای سرخ به خاک مذلت کشانده شده اند

رییس مجمع علمای لبنان ضمن بیان این که انقلاب اسلامی مساله فلسطین را زنده کرد، اظهار داشت: هزینه کردند تا مقاومت لبنان را نابود کنند اما مقاومت لبنان محترم شمرده می شود، امروز در یمن هم؛ آمریکا و انگلیس را به خاک مذلت در دریای سرخ کشانده اند.

به گزارش نارنجی، شیخ غازی هنینه رییس مجمع علمای لبنان در همایش بین المللی انقلاب اسلامی، جهاد و مقاومت، عزت بین المللی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ابداع کننده و تربیت کننده سیاستمداران بزرگ و صنعتگران بزرگی است، امام (ره) با فتوای خود علما را یکپارچه کرده تا در برابر استکبار و تروریست تکفیری ید واحد باشند.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی در سال 1979 در آستانه نابودی برنامه فلسطین اتفاق افتاد اما این انقلاب بود که آن را زنده کرد در حالی که آنها معتقد بودند 99 درصد سرزمین فلسطین را به صهیونیست ها دادند.

شیخ غازی هنینه افزود: ما آمریکا و صهیونیست را به چالش کشیدیم؛ حزب الله، گردان های القسام، القدس و… یکدست در برابر دشمن فعالیت می کنند. امروز شیعه و سنی دست به دست هم داده و توانستیم با صهیونیسم جهانی بجنگیم.

رییس مجمع علمای لبنان افزود: خودشان می گفتند 500 میلیون دلار هزینه کردند تا مقاومت لبنان را نابود کنند، اما امروز مقاومت لبنان محترم شمرده می شود، در یمن هم؛ آمریکا و انگلیس را به خاک مذلت در دریای سرخ کشانده اند.

وی افزود: حماس و گردان های مقاومت چه قدرتی دارند، این گروه ها دستاورد شهید سلیمانی آموزش دهنده ایحاد تونل ها و حمل سلاح ها در تونل های زیرزمینی هستند، از اینجا حمایت خود را از رهبری اعلام می کنیم چون ما را به پیروزی می رساند.

پایان خبر نارنجی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمریکا و انگلیس در دریای سرخ به خاک مذلت کشانده شده اند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمریکا و انگلیس در دریای سرخ به خاک مذلت کشانده شده اند"، کلیک کنید.